Gold partner
4
Года опыта
4
Года на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
19
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
21246
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (10)

  • 85 000 $
    1 667 $/м²

    Степана Бандеры просп., (Будинок)

    ПЕРЕУСТУПКА ЖК Бандеры-Новая
    1 комната
    51 / 12 / 12 м²
    этаж 7 из 11
    2025 год постройки
    6 дней назад
    🔑ПРОДАЖ 1-кім. квартири 📍проспект С. Бандери жк Бандери-Нова ● загальна площа 51м² ● поверх 7/10 ● спальня, кухня-вітальня та гардероб ● індивідуальне опалення ● підігрів підлоги ● кондиціонер ● продаж з усіма меблями та побутовою технікою ● стіни з керамоблоку ● в будинку є підземний паркінг ✍️перепис через д/у 💰 Вартість: 85'000$ 📲 [телефон скрыт]
    Риелтор
  • 85 000 $
    934 $/м²

    Злуки просп., 18

    3 комнаты
    91 / 49 / 10 м²
    этаж 8 из 9
    2021 год постройки
    2 нед. назад
    ПРОДАЖ 3-КІМНАТНОЇ КВАРТИРИ У ДВОХ РІВНЯХ проспект Злуки, 18 Пропонується простора та світла квартира у сучасному цегляному будинку. Квартиру облаштовували для власного проживання, тому до ремонту підійшли відповідально та без економії на матеріалах. Усе робилося якісно, продумано та для комфорту на довгі роки. Квартира розташована на 8 та 9 поверхах, має продумане дворівневе планування та багато природного світла завдяки сонячній стороні. • новий цегляний будинок • будинок утеплений зовні • загальна площа — 91 м² • два рівні (8 та 9 поверхи) • під індивідуальне опалення • комфортне та функціональне планування • встановлена якісна дорога сантехніка • у кімнаті, яка планувалась як дитяча,...
    Риелтор
  • 165 000 $
    1 774 $/м²

    Энергетичная ул., 5-А

    3 комнаты
    93 / 54 / 20 м²
    этаж 9 из 10
    3 нед. назад
    Продається чудова 3-кімнатна квартира-студія в ЖК Енергія розташований неподалік центру. Дизайн квартири виконано у спокійний тонах, акцент на деревяну фактуру , LED підсвітку , треки. Стеля шумоізоляція + 2 листи гіпсокартону , підвісна . Будинок цегляний , цегляні зовнішні стіни та перестінки.Опелення: індивідуальне газове Висота стелі: 2, 75 м Паркінг: підземний , станції зарядки електромобілів. Загальна площа квартири складає 93 кв.м, з яких кухня 35 кв.м. Просторі кімнати та сучасний дизайн забезпечать комфортне проживання для вас та вашої родини. Тераса для відпочинку на свіжому повітрі. Простора кухня-студія стане чудовим місцем для сімейних зустрічей та вечірок з друзями. Вікна виход...
    Риелтор
  • 155 000 $
    1 824 $/м²

    Степана Бандеры просп., 36

    2 комнаты
    85 / 40 / 27 м²
    этаж 8 из 10
    3 нед. назад
    Риелтор
  • 77 000 $
    1 167 $/м²

    Котляревского ул., 11

    БЕЗ КОМИССИИ Новый Свет
    2 комнаты
    66 / 40 / 10 м²
    этаж 2 из 2
    1 мес. назад
    ПРОДАЖ 2-кімнатної квартири у Тернополі 📍 вул. Котляревського Пропонується до продажу простора та затишна 2-кімнатна квартира у цегляному будинку в одному з комфортних районів міста 🏡 Основні характеристики: • Загальна площа — 66 м² • Поверх — 2 з 2 • Будинок цегляний (теплий та надійний) • Індивідуальне опалення • Хороший житловий стан — можна одразу заїжджати • Продається з меблями та технікою 🌿 Додаткові переваги: • Велика засклена лоджія • Над квартирою є мансардний поверх — можливість облаштувати 2-й рівень та збільшити житлову площу • Малоповерховий будинок — менше сусідів, більше комфорту 📍 Локація — тиха та зручна для проживання, поруч усе необхідне: магазини, транспорт, навчальн...
    Риелтор
  • 111 000 $
    1 820 $/м²

    Весёлая ул., 35

    2 комнаты
    61 / 36 / 17 м²
    этаж 4 из 5
    2021 год постройки
    2 мес. назад
    Дві окремі спальні та кухня-вітальня Будинок клубного типу із ліфтом та підземним паркінгом Хороша локація, близько до центру міста
    Риелтор
  • 40 700 $
    904 $/м²

    Владимира Великого ул., 17

    1 комната
    45 / 20 / 11 м²
    этаж 3 из 11
    2021 год постройки
    2 мес. назад
    🔑 ПРОДАЖ 1-кім. квартири 📍 вул. В. Великого (ТернопільБуд) ● поверх 3/10 ● загальна площа 45.3м² ● цегляний будинок ● ззовні утеплений 🗓 здача будинку - 4 кв. 2026р. ✍️ перепис по договору д/у Простора квартира з можливістю пепепланувати на окрему спальню та кухню-вітальню.          
    Риелтор
  • 37 000 $
    875 $/м²

    Владимира Великого ул., 17

    1 комната
    42 / 17 / 10 м²
    этаж 7 из 11
    2026 год постройки
    2 мес. назад
    🔑 ПРОДАЖ 1-кім. квартири 📍 вул. В. Великого (ТернопільБуд) ● загальна площа 42.3м² ● поверх 7/10 ● цегляний будинок ● ззовні утеплений 🗓 здача будинку - 4 кв. 2026р. ✍️ перепис по договору д/у          
    Риелтор
  • 38 500 $
    856 $/м²

    Владимира Великого ул., (Будинок 2)

    1 комната
    45 / 20 / 11 м²
    этаж 8 из 10
    2026 год постройки
    2 мес. назад
    🔑 ПРОДАЖ 1-кім. квартири 📍 вул. В. Великого (ТернопільБуд) ● цегляний будинок ● ззовні утеплений ● поверх 8/10 ● загальна площа 45.3м² 🗓 здача будинку - 4 кв. 2026р. ✍️ перепис по договору д/у Простора квартира з можливістю пепепланувати на окрему спальню та кухню-вітальню.
    Риелтор
  • 61 600 $
    1 100 $/м²

    Збаражская ул., 9

    2 комнаты
    56 / 29 / 15 м²
    этаж 5 из 9
    2 мес. назад
    🏡 Продаж 2-кімнатної квартири 🏢 Поверх — 5/9 🧱 Цегляний будинок 📐 Площа — 56 м² ✨ Переваги: ✅ Індивідуальне опалення ✅ Зручне планування ✅ Комфортний середній поверх ✅ Теплий цегляний будинок Квартира чудово підійде як для проживання, так і для інвестиції 🔑 💰 Вартість — 61 600 $ 📞 [телефон скрыт]
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: